Piłka nożna

Grupa LOTOS aktywnie angażuje się w tę najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce. Obecnie jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także wspiera drużynę narodową do lat 21. Przedłużona w styczniu 2018 r. umowa pomiędzy Grupą LOTOS a PZPN poszerzy zaangażowanie firmy również o Reprezentację Polski Kobiet. Kontrakt obowiązuje do końca 2022 r., czyli przez okres, w którym nasza drużyna będzie walczyć o awans na Mistrzostwa Europy 2020 i Mistrzostwa Świata 2022, jak również rywalizować – w ramach nowej formuły rozgrywek – w Lidze Narodów, która rozpocznie się jesienią 2018 roku.

Obecnie razem z całą Polską trzymamy kciuki za starty Biało-Czerwonych podczas mistrzostw świata w Rosji. Wierzymy, że nasza kadra zaprezentuje się równie świetnie jak podczas mistrzostw Europy we Francji, gdzie awansowała aż do ćwierćfinału turnieju. Każde zwycięstwo to sukces całej drużyny, której kapitanem jest Robert Lewandowski – jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij