Kajetan Kajetanowicz

W sezonie 2016 załoga LOTOS Rally Team w składzie Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran podjęła wyzwanie obrony tytułu Rajdowych Mistrzostw Europy. Kajto - ubiegłoroczny triumfator najstarszego na świecie rajdowego cyklu - na półmetku zmagań o miano najlepszego na Starym Kontynencie jest liderem klasyfikacji. Wspierani przez strategicznego partnera Grupę LOTOS Kajetan z Jarkiem tegoroczną rywalizację rozpoczęli od świetnego tempa i doskonałych wyników we wszystkich rajdach, w jakich wystartowali, punktując w każdej rundzie. W debiucie w Rajdzie Wysp Kanaryjskich wygrali najwięcej odcinków specjalnych, w Irlandii wywalczyli drugie miejsce. W Rajdzie Akropolu, w którym w ubiegłym roku zwyciężyli i przypieczętowali tytuł Mistrzów Europy, tym razem mieli mniej szczęścia, ale po zaciętej pogoni awansowali i wygrali klasyfikację drugiego dnia zawodów. Natomiast w rundzie rozgrywanej na samym środku Atlantyku na Azorach, po raz trzeci w sezonie stanęli na podium i utrzymali prowadzenie w tabeli Rajdowych Mistrzostw Europy. Przed załogą LOTOS Rally Team w tym roku kolejne wyzwania: szutrowy Rajd Estonii, jedyna runda ERC w Polsce, czyli Rajd Rzeszowski, pod koniec sierpnia zmagania przeniosą się do Czech. We wrześniu najlepsi w Europie będą ścigać się na Łotwie, a sezon zakończy legendarny Rajd Cypru.

Lotostory
Sprawdź jak dobrze znasz karierę Kajto! Podejmij wyzwanie i sprawdź czy wiesz wszystko o rajdowych zmaganiach Kajetana Kajetanowicza. Do wygrania atrakcyjne nagrody!
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij