Tenis

W 2019 r. Grupa LOTOS została Sponsorem Strategicznym Polskiego Związku Tenisowego, a także Partnerem Głównym najlepszego polskiego tenisisty – Huberta Hurkacza. Spółka już wcześniej angażowała się w tę dyscyplinę sportu, będąc m.in. sponsorem Agnieszki Radwańskiej i Weroniki Baszak.
Koncern jest również Sponsorem Reprezentacji Narodowej Polskiego Związku Tenisowego, a także Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz wszystkich Reprezentacji Młodzieżowych.

Grupa LOTOS liczy, że uda się odkryć kolejne talenty i wesprzeć tych, którzy odnoszą w tenisie konkretne sukcesy, stąd wsparcie dla projektu szkoleniowego dla dzieci i młodzieży w całej Polsce - Rakiety LOTOSU, a także PZT LOTOS Team – Nadzieje Polskiego Tenisa. Grupa LOTOS jest ponadto sponsorem tytularnym cyklu turniejów zawodowych LOTOS PZT Polish Tour rozgrywanych w wielu Polskich miastach, a także Narodowego Dnia Tenisa, który w 2019 roku przyciągnął ponad 10.000 osób!

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij